ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ განთიადის საჯარო სკოლაში სასწავლო პროცესი წარმატებით მიმდინარეობს. სასკოლო ცხოვრება გაჯერებულია მრავალფეროვანი აქტივობებითა და ღონისძიებებით, სკოლის სახელს უკავშირდება მოსწავლე-მასწავლებელთა არაერთი მნიშვნელოვანი მიღწევა, რომელთა შესახებ etaloni.ge-ზე აქტიურად იწერება.
სკოლის წარმატებაში ლომის წილი კი სკოლის დირექტორ ქეთევან კომახიძეს მიუძღვნის, რომელიც სკოლის კეთილდღეობაზე სამაგალითოდ ზრუნავს. ამის დასტურია, მათ შორის, საპატიო დიპლომიც, რომელიც etaloni.ge-მ დირექტორს მიანიჭა.
საგანმანათლებლო-შემეცნებითმა ვებ-გვერდმა დირექტორს დიპლომი სასკოლო აქტივობა-სიახლეების, სკოლის, მოსწავლეებისა და სასკოლო საზოგადოების წარმოჩენისა და ნაყოფიერი თანამშრომლობისთვის გადასცა.
აღსანიშნავია, რომ etaloni.ge წლის ბოლოს, ტრადიციულად, აჯამებს მიღწევებს და აღნიშნავს დირექტორთა წარმატებას. განთიადის საჯარო სკოლა, კი დირექტორის ხელმძღვანელობით, etaloni.ge-სთან ნაყოფიერად თანამშრომლობს და სასკოლო საზოგადოების წარმოჩენის, ცოდნის გავრცელებისა და პოპულარიზაციის საქვეყნო საქმეში ჩვენს გვერდით დგას.