საქართველოს საპატრიარქოს წმიდა თამარ მეფის სახელობის სკოლა-გიმნაზიის მოსწავლეები საგნობრივ ოლიმპიადაში მიღწეული წარმატებისთვის დაჯილდოვდნენ
საქართველოს საპატრიარქოს წმიდა თამარ მეფის სახელობის სკოლა-გიმნაზიაში მოსწავლეთა ჩართულობა სხვადასხვა კონკურსსა და არაფორმალური განათლების პროექტში მხარდაჭერილია.
ასეთი, პროექტები გარდა იმისა, რომ მოსწავლეებს აძლევს შესაძლებლობას, რეალურ ცხოვრებაში გამოსაყენებელი ცოდნა და უნარები შეიძინონ, ხელს უწყობს მოსწავლეთა სოციალურ ინტეგრაციას, ლიდერული უნარების განვითარებას, თვითშეფასებისა და მოტივაციის ამაღლებას. მოტივირებული მოსწავლეების სახელზე კი არაერთი წარმატებაა. მათ წარმატებებს სკოლაში ყოველთვის აღნიშნავენ და ახალისებენ.
პარაკლისის შემდეგ სკოლა-გიმნაზიის დირექტორმა დეკანოზმა, მირიან სამხარაძემ ოლიმპიადა „ევერესტის“ შემოდგომის სეზონის ოქროს ტურში მიღებული წარმატებისთვის მოსწავლეები დააჯილდოვა.
გიორგი შემადინი - (V კლასი);
ნიკოლოზ კაკულია- (V კლასი);
ქეთევან ბრეგვაძე - (III კლასი).