„მადლობა იმ შრომისთვის, რასაც ბავშვებში დებთ“-ხონის N3 სკოლის დირექტორი პროფესიაზე შეყვარებული პედაგოგითა და ნიჭიერი მოსწავლეებით ამაყობს
15-03-2021
ხონის N3 საჯარო სკოლაში მრავალფეროვანი და საინტერესო გაკვეთილები ტარდება. დირექტორი ვერა ბენიძე ამაყობს საკუთარ პროფესიაზე შეყვარებული, ნიჭიერი მასწავლებლებითა და მოსწავლეებით, რომლებსაც ტექნოლოგიური უნარები კარგად აქვთ განვითარებული.
„აი, 21-ე საუკუნის მოსწავლეები და მათი საოცარი ანგელინა მასწავლებელი ძალიან ჭკვიანი და წარმატებული, რომელმაც საოცარი გაკვეთილი ჩაატარა. ისე ფლობენ ჩვენი პატარები ტექნოლოგიებთან მუშაობის უნარებს, ბევრ ჩემს თაობელს რომ შეშურდება, პირობა მომცეს, როცა დაგჭირდებათ დაგვიძახეთ, დაგეხმარებითო!
მადლობა ჩემო პატარებო! მადლობა ანგელინა ჩომახიძე, იმ შრომისთვის, რასაც დებთ ბავშვებში. ამ ცოდნისა და უნარების გარეშე მათ 21-ე საუკუნეში გაუჭირდებათ,“ - წერს ხონის N3 საჯარო სკოლის დირექტორი ვერა ბენიძე.